Czy terapia protonowa ma zastosowanie w leczeniu kłębczaka?

Czy terapia protonowa ma zastosowanie w leczeniu kłebczaka pomiedzy tetnicami szyjnymi [40mmx38mm]jestem po dwóch nieudanych operacjach.

O możliwościach terapeutycznych proszę rozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.