Czy terapia z użyciem osocza bogatopłytkowego pomaga w leczeniu łysienia androgenowego?

Dzień dobry :-) Mam pytanie do dermatologa lub trychologa a właściwie obu, czy terapia z użyciem osocza bogatoplytkowego( regeneris) czy jakoś tak to się nazywa pomaga w leczeniu czy zapobieganiu łysienia androgenowego. Byłem kiedyś na zabiegach z mezoterapii ( witaminy) i i to niewiele mi pomogło dlatego sie zastanawiam czkarboksyterasiey skorzystać. Pani kosmetyczka mi polecala, więc nie wiem co mam robić. Dodam że mam łysienie typowo męskie, Pani kosmetyczka bodobno robiła takie zabiegi. Pr

Sugeruję, aby wspomniane zabiegi były wykonywane przez lekarza medycyny estetycznej. Najlepsze efekty osiągnie Pan, regularnie stosując terapię skojarzoną. Niestety, łysienie androgenowe jest wyzwaniem terapeutycznym; efekty leczenia nie sąwidoczne od razu. Ponadto istnieją preparaty do wcierania w skórę głowy; wskazana konsultacja dermatologiczna. Do tego czasu proponuję używać szamponu Anaphase Ducray.