Czy test ciążowy jest wiarygodny u 23-latki starającej się o dziecko?

Witam od paru miesięcy z partnerem staramy się o maluszka powinnam mieć miesiączkę 19.08 nadal cisza , testy ciążowe z rożnych firm wychodzą takie same czyli dwie kreski druga troszeczkę jaśniejsza . Beta hcg robiłam i wyszło 0,74 , mam różne bòle podbrzusza i jajników , nudności . Czy możliwe bym była w ciąży i kiedy najlepiej powtórzyć badania krwi ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa