Czy test ciążowy u kobiety w połogu będzie wiarygodny?

mam jeszcze takie pytanie jak wspolzylam z mezem w czasie pologu 3 razy i te 3 razy poszlo do pochwy i mam dalej polog i przez 10 dni leciał mi sluz pierw taki brązowy a potem jasno rozowy a teraz leci mi mocz z krwia i jak jestem w pologu i możliwe ze w ciąży czy to jest normalne czy jest cos nie tak i czy mogę zrobić test ciążowy w pologu i na ile on będzie wiarygodny dziekuje
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podwyższony poziom betaHCG może utrzymywać się nawet do 6-9 tygodni po porodzie. Wykonane badanie może być zatem niemiarodajne. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.