Czy test ciążowy z moczu mógł się mylić?

witam. miesiączke mam dostac 24.01, staram sie o dziecko. strasznie boła mie piersi, zauwazylam tez na nich widoczne zylki, 19.01 zrobilam test ciazowy z moczu ale wyszedl negatywny. czy mógl si mylic?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie wiem po jakim czasie od stosunku wykonała Pani test ciążowy. Proponuję poczekać do dnia spodziewanej miesiączki jeśli ona nie wystąpi proszę wykonać pomiar b-hcg we krwi lub powtórzyć test z moczu.
Pozdrawiam