Czy tetno 186 u dziecka w 9 tygodniu ciąży wymaga szybkiego kontaktu z lekarzem?
Witam. Mam 25 lat jestem w 9 tyg. ciąży. Usg wykazało, że maleństwo ma 186 tętno. Wizytę u lekrza mam dopiero na 21 maja. Czy powinnam się z nim wcześniej skontaktować ? Zrobić jakieś badania ? Czy czekać spokojnie?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A kto robił badanie? A inne wyniki usg? Proponuje udac się do lekarza prowadzącego ciąże wcześniej ciężko się wypowiadać bez szerszych informacji