Co oznacza nierówne bicie serca u dziecka?

Witam. Zaczęłam 22 tydzien ciazy. Badania prenatalne wyszły dobrze. Wszystko rozwija się prawidłowo. Jednakże martwi mnie jedna rzecz. Mam w domu detektor tętna plodu. Niepokoi mnie gdy słucham serduszka i bije równo a nagle zwalnia i przyspiesza bądź tak jakby się zatrzymuje i znowu rusza. Nie wiem co o tym myśleć. Bardzo się boję. Jestem po jednym poronieniu i bije się że strace moje maleństwo. Ciągle boję się że umrze. Proszę o odpowiedź i jakieś wsparcie rowniez. Prosze. :( pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dokładnie są pokazywane parametry ? Jakie najszybciej i jak najwolniej ? Proszę spokojnie obserwować . I udac się do lekarza prowadzącego ciąże . Ogólnie jest tak ze tętno dziecko tak jak u dorosłego raz jest takie a raz inne . A poza tym parametry tego detektora mogą być różne