Czy to białaczka? Proszę o interpretację wyników.

Dzień dobry. Chciałabym prosić o interpretację tych wyników badania krwi: ob 20 mm, LEU 14,2 tys/ul RBC 4,95mln/ul HGB 14,7g/dl HCT47,9% MCU 96,7 fl MCH 29,7pg MCHC 30,8 g/dl RDW 11,5% PLT 239 tys/ul PDW 20,1% MPV 9,9 fl PCT 0,235% LYM 3,6 tys/ul LYM% 25,3% MON 0,7tys/ul MONI% 4,8% NEU 9,4 tys/ul NEU% 66,3% EOS 0,4tys/ul EOS% 3,1% BAS 0,057tys/ul BAS% 0,4% Dodam, że chodzi o mojego tatę, ma 57 lat. Z góry dziekuję.
ponad rok temu

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl