Czy to grzybica miejsc intymnych?

Witam. Mam do Państwa pytanie. Jak skutecznie i szybko wyleczyć grzybice pochwy? Byłam u pani ginekolog, ale przepisała mi globułki, które w ogóle mi nie pomogły. Objawy dalej są takie, jak i były (nieprzyjemny zapach śluzu, świąd, to uciążliwe i okropne objawy). Jak najszybciej chcę się tego problemu pozbyć. Proszę o odp.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Powinna Pani ponownie udać się do ginekologa, który zaleci inne leczenie. Trzeba pamiętać o konieczności leczenia partnera. Do leczenia warto również włączyć pałeczki kwasu mlekowego, jeść dużo produktów zawierających naturalną florę bakteryjną, dużo warzyw i owoców. Może warto zastanowić się nad zmianą preparatów do higieny intymnej?
Jeżeli leczenie ponownie nie przyniesie korzyści, może będzie trzeba się zastanowić, czy jest to na pewno infekcja grzybicza.
Pozdrawiam.