Czy to grzybica żołędzia?

Witam od jakiegos czasu powiedzmy 3-4 miesiace na zoledziu moje czlonka zauwazylem zaczerwienienia. Nic nie piecze, nie boli , nie wydziela brzydkiego zapachu, bylem u lekarza dermatologa ktory stwierdzil ze nic sie nie dzieje. Martwie sie tym gdyz wczesniej nigdy czegos takiego nie mialem. Zoledz pod napletkiem gdzie ma najwieksza srednice jest lekko pomarszczona i czerwonkawa. Z czym to moze byc zwiazane jesli nie jest to grzybica ? Mozna wykonac jakies badania dla pewnosci ze jest ok ?

jeżeli jest zaczerwienienie i podejrzenie grzybicy to oczywiście, ze mozna zrobić badania. Czasem nawet warto!. Wszystko zalezy jakie sa objawy, miejscowe, ogólne, jak długo sie utrzymuje, skad sie wzięła, etc. To wszystko powinno sie uwzglednic na wizycie w trakcie rozmowy z lekarzem. Pozdrawiam, KG