Czy to może być nowotwór złośliwy tarczycy?

czy to może być nowotwór złośliwy. Wole wieloguzkowe w eutyreozie .usg tarczyca niepowiększona . W PP zmiana ogniskowa mieszana o nieregularnych granicach 8x5x13 bez unaczynnienia. PL na granicy z cieśnią zmiana lita o mieszanej echogeniczności 16x10 x18 z mieszanym unaczynnieniem TSH 2,69; ft4 19,52, ft3 4,68, OB 5 glukoza 87, w morfologi nieco podwyższona HGB, MCH, p-LCR , strach przd najgorszym w ciągu 3 tygodni spowodował utratę wagi 6 kg, proszę o informację. biopsja za tydzień

Konieczne wykonanie biopsji. Nie ma możliwości na stawianie rozpoznań bez oceny histopatologicznej. Należy uzbroić się w cierpliwość i pamiętać, że właśnie po to robimy biopsję, by wykluczyć nowotwór.