Czy to może być objawem niepłodności?

Witam, Zrobiłam badania hormonalne Estradiolu - 10 pg/ml (tolerancja 12,4-233), FSH - 7,0 IU/l (tolerancja 3,5-12,5) i LH - 9,1 IU/l (tolerancja 2,4 - 12,6). Zrobiłam badanie krwi w 3 dniu cyklu. Mam bardzo regularne miesiączki, mam 27 lat. I zawsze obserwuję u siebie owulację (badań jeszcze nie zrobiłam) Czy wyniki estradiolu poniżej tolerancji jest jakoś bardzo odbiegający od normy? I czy powinnam się tym martwić? Czy to może być objawem niepłodności?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badanie estradiolu i udac sie do ginekologa