Czy to może być z powodu arytmii?

Dzień dobry. Cierpię na artytmie komorowa. Urodziłam w kwietniu dziecko. Od 3 tygodniu odczuwam dziwne drżenie w klatce piersiowej i przechodzi mi na nogi. Czy to może być z powodu arytmii? Kardiolog dopiero 27.08. Biorę isoptin 3*1 Dziękuję.

Zaburzenia rytmu serca mogą powodować wymienione objawy. W celu uzupełnienia diagnostyki kardiologicznej, konieczne będzie wykonanie badania echokardiograficznego (zakładam, że miała Pani już EKG met. Holtera). Proponuję umówić konsultację kardiologiczną we wcześniejszym terminie.