Wynik badania Holter EKG i arytmia serca

Witam, od listopada zmagam się z arytmią serca. Mam zespół Barlowa z niedomykalnością I st, niedomykalność zastawki aortalnej (I st) i hashimoto. Proszę o wyjaśnienie wyników holtera ekg HR śr 69, max 139, min 43 10 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych 7 tachykardii 13 bradykardii 112 migotań przedsionków 1 blok Wenckebach'a 128 pobudzeń komorowych 42 poj. przedwczesnych pob.kom 4 czynnych rytmów kom. 6 bigeminii 16 par

Proponuję wizytę u kardiologa bowiem z tego całego opisu niepokój budzą dwa rozpoznania: 112 epizodów migotania przedsionków i 4 epizody czynnego rytmu komorowego - wymaga to wyjaśnienia.