Jakie nieprawidłowości w wyniku badania serca?

Witam, jakie są tu nieprawidłowości i jakie mogą być związane z tym choroby. Rytm zatokowy o częstości średniej rytmu 67/min (min HR 49/min, maks HR 122/min). Epizody bradykardii zatokowej do 33/min. Okresowy blok przedsionkowo-komorowy 1 stopnia 6 epizodów bloku przedsionkowo-komorowego 2 stopnia typu periodyki Wenckebacha. Pauzy: 3, najdłuższa 2,2 sek- to epizody bloku przedsionkowo-komorowego 2 stopnia. Pobudzenia nadkomorowe:3/dobe, poj. Nie zarejestrowano komorowych zaburzeń rytm serca.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki,. proszę koniecznie udacs ię do lekarza kardiologa.