Wyniki badań holtera u 26-latka

Witam, mam pytanie co konkretnie w tych wynikach ubadania holtera może być nie tak, jak bardzo poważne są wady i co może być powodem nieprawidłowości. Rytm zatokowy o śr. rytmu 67/min (min HR 49/min maks HR 122/min). Epizody bradykardii zatokowej do 33/min. Okresowy blok przedsionkowo-komorowy 1 stopnia i 6 epizodów bloku przedsionkowo-komorowego 2 stopnia-typu periodyki Wenckebacha. Pauzy 3-najdłuższa 2,2s-przy epizodach bloku przedsionkowo-komorowych 2 stopnia.Pobudzenia komorowe 3 poj. na dobe

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyższe badanie.