O czym świadczy nieliczna ektopia komorowa bez form złożonych?

Holter Ekg : Rytm zatokowy z częstością 44-123/min, średnio 70/min. W ciągu dnia bradykardia zatokowa min. 55/min. Nieliczna ektopia nadkomorowa, 5 kilkusekundowych sekwencje częstoskurczu nadkomorowego - przedsionkowego/zatokowo-przedsionkowego? z częstością maksymalną ok 130 /min.. Nieliczna ektopia komorowa bez form złożonych. Bez zaburzeń przewodzenia przedsionkowo-komorowego. Bez pauz. Zmiany ST przetrwałe. Jest to dobry wynik ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u kardiologa aby wizualnie ocenić rytm w trakcie częstoskurczu