Co znaczy nieliczna ektopia nadkomorowa i komorowa bez form złożonych?

Witam,proszę o interpretacje wyników badan holtera na serce.Zaznacze ze mam 19 lat i kołotania serca. Rytm zatokowy 46-170/min,średnio 96/min. Sekwencje przedsionkowego wędrowania rozrusznika.w ciągu dnia liczne okresy tachykardii zatokowej (100). Nieliczna ektopia nadkomorowa i komorowa bez form złożonych. W godzinach nocnych 1 sekwencja bloku przedsionkowo-komorowego II stopnia typu 1. Bez pauz 1 pojedynczych nadkomorowych pobudzenie przedwczesnych i 2 pojedyncze przedwczesne pobudzenia komorowe

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u kardiologa i dalsze decyzje terapeutyczno diagnostyczne