Co oznacza ten opis EKG Holter u 51-latka?

Dzień Dobry, Proszę o interpretację poniższego wyniku badania holter EKG. Czy wynik mieści się w normie, czy konieczna jest wizyta u kardiologa? Rytm zatokowy przez 96,01% zapisu, o średniej częstości HR: 73/min, minimalnej częstości HR: 55/min (d2 07:19) oraz maksymalnej częstości HR: 120/min (d2 11:55) Bez zaburzeń przewodzenia, bez pauz. Pobudzenia nadkomorowe:1415 /dobę, w tym 5 par, 3 "trójki", 3 częstoskurcze nadkomorowe, najszybszy o częstości 126/min, najdłuższy z 5 pobudzeń Pobudzenia komorowe:2 /dobę, pojedyncze.

Dzień dobry.Trochę za dużo jest skurczów nadkomorowych.Wartałoby zbadać Pana i ewentualnie wdrożyć drobne leczenie.