Wynik badania Holter EKG 27-latki do analizy

Witam, Otrzymałam wyniki Holtera - niestety zapis był tylko przez 8 godzin. Rytm zatokowy, średnia częstość rytmu serca 81 bpm, minimalny HR wynosi 54 bpm i maksymalny HR wynosi 160 bpm. 701 pobudzeń komorowych, w tym 8 epizodów bigeminii, 40 trigeminii, 407 pobudzeń nadkomorowych - 3 epizody z SVT 225, 165, 16 pobudzeń w godz. 17.35 g0 18.40 max 175/'. Bez zaburzeń przewodzenia a-v, bez pauz, PQ min. 120 ms. Bardzo proszę o ocenę - czy są powody do niepokoju? Jestem już po jednej ablacji.

Prosze zglosic siw do lekarza zlecajacego badanie celem jego interpretacji. Portal nie sluzy stawianiu rozpoznan i nie zastepuje wizyty u lekarza. tym bardziej bez znajomosci historii choroby pacjenta i danego przypadku.