Czy to może być zmiana rakowa na krtani?

Witam serdecznie, czy mogę prosić specjalistę o ocenę mojej krtani (gardła), czy ten "drugi języczek" po prawej stronie powinien mnie niepokoić? Zauważyłem go całkiem niedawno, i zastanawiam się, czy to może być zmiana rakowa? Proszę o opinię. Zdjęcie zamieszczam pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/0B2yJdqBJDNc2cFhDSXY1T3B2Q2s?usp=sharing

Witam , nie istnieje diagnozowanie,rozpoznawanie ani leczenie przez internet!!! Proszę udać się pilnie do laryngologa/onkologa w Rzeszowie! z.żurawski