Czy to może mieć związek z wykrytym gruczolakiem nadnercza?

wynik tk nerki bez zmian ogniskowych i cech kamicy w prawej nerce poszerzenie UKM w lewej miedniczka przepełniona pęcherzyk bez zech kamicy moje pytanie zo oznacza to poszerzenie i że miedniczka przepełnina mama miała już trzy razy usuwane kamienie w nerkach czy to może mieć też związek z wykrytym gruczolakiem nadnercza

Do zrozumienia ewentualnej odpowiedzi na to pytanie potrzebna jest pewna doza wiedzy medycznej. Proponuję zwrócić się z prośbą o interpretację wyniku badania TK do lekarza, który w sposób bardziej dostępny niż korespondencyjny wyjaśni Pani problemy. Mogę jedynie dodać, że gruczolak nadnercza nie wpływa na obraz anatomiczny dróg moczowych w tym przypadku