Czy to możliwe, że w 8-ym tygodniu ciąży nie widać czynności serca u płodu?

Witam. Od ostatniej miesiaczki jestem w 8 tyg ciazy. Ale z usg wychodz 6 tydz ciazy. Zarodek ma 5.4 mm. Podczas badania pani doktor nie widziala jeszcze czynnosci serca. Co mnie bardzo niepokoi. I nie potrafie sobie z tym poradzic. Wspomnuala ze jest to normalne ale ja nie potrafie przestac o tym myslec.

Proszę spokojnie poczekać do kolejnego USG, albo wykonać je na "lepszym" jakościowo sprzęcie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.