Jaki jest możliwy wiek ciąży u 34-latki?

Witam. Dzisiaj weszlam w 7. tydzien ciazy liczac od ostatniej miesiaczki. bylam na badaniach USG i okazalo sie, ze zarodek je mniejszy niz powinien byc i mierzy ok. 3.5 mm. Tetno jest 110 natomiast pecherzyl jest 20 mm duzy. podczas gdy zdaje sobie sprawe ze jest mozliwe ze jestem krocej w ciazy chcialam sie dowiedziec o zaleznosc pomiedzy zarodkiem a pecherzykiem zlotkowym.

Proponuję ustalać wiek ciążowy z ginekologiem wykonującym USG na wizytach, tam też rozwiewać swoje wątpliwości. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.