Czy to możliwe, żeby po 6. miesiącach z torbieli zrobił się guz?
Witam.6-m-cy temu miałąm rezonans głowy(bóle głowy silne).Wyszła mi powiękoszona szyszynka z wielokomorową torielą 1,2x1,1cm torbiel 1,1x0,7.Teraz miałam kontrolny rezonans-wielokość torbieli nie zmieniłą się-jednak w opisie mam zapis że ściany torbieli ulegają wzmocnieniu kontrastowemu.Lekarz stwierdził że to guz(nzawy nie pamiętam).Czy to możliwe żeby po 6 m-cach z torieli zrobił się guz?łagam o pomoc-jestem załamana,

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
torbiel jest jednym z rodzajów guza. Termin "guz" nie oznacza nowotworu złośliwego. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza.
Pozdrawiam.