Czy to nie za późno na wizytę u ginekologa?
Witam, Jestem w 10 tc. Pierwsze badanie miałam robione w 5 tygodniu ciąży od tamtej pory nie byłam u lekarza. Wizytę mam dopiero w 12 tc. Czy to nie za późno?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Jeśli nic się nie dzieje,ciąża wyglądała prawidłowo to widocznie lekarz ginekolog nie widział potrzeby częstszych wizyt.