Czy nie za późno aby udać się do lekarza?

Witam, obecnie jestem w 3 tygodniu ciąży (od zapłodnienia miało miejsce 15.06.09. mój lekarz w chwili obecnej jest na miesięcznym urlopie, termin wizyty wyznaczony mam na 4 sierpnia- była by to pierwsza wizyta. I tu mam pytanie czy nie jest to za późno na pierwsza wizytę- będę wówczas w 7 tygodniu od zapłodnienia a w 9 licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki). Czuję się dobrze, dokuczaja mi jedynie lekkie nudności . Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Julita

Redakcja abcZdrowie

Ważne by pierwsza wizyta była do 10 tygodnia ciąży, jeśli nie ma Pani możliwości udania się do lekarza wcześniej niż 4 sierpnia to proszę udać się wtedy. Jeśli pojawią się jakieś komplikacje, krwawienie, bóle to powinan Pani udać się do lekarza wcześniej.