Czy nie za późno aby udać się do lekarza?

Witam, obecnie jestem w 3 tygodniu ciąży (od zapłodnienia miało miejsce 15.06.09. mój lekarz w chwili obecnej jest na miesięcznym urlopie, termin wizyty wyznaczony mam na 4 sierpnia- była by to pierwsza wizyta. I tu mam pytanie czy nie jest to za późno na pierwsza wizytę- będę wówczas w 7 tygodniu od zapłodnienia a w 9 licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki). Czuję się dobrze, dokuczaja mi jedynie lekkie nudności . Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Julita

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Czego należy unikać w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas. Właśnie wtedy kobieta powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Ważne by pierwsza wizyta była do 10 tygodnia ciąży, jeśli nie ma Pani możliwości udania się do lekarza wcześniej niż 4 sierpnia to proszę udać się wtedy. Jeśli pojawią się jakieś komplikacje, krwawienie, bóle to powinan Pani udać się do lekarza wcześniej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy