Czy to normalne, że opuszki palców są twarde i bolą?

Witam. Chciałam zapytać.. W poniedziałek miałam operacje nadgarstka. Włożona płytkę i 10 śrub. Powinnam ruszać palcami ale są jeszcze dosyć opuchniete.. Moje pytanie brzmi czy to normalne że opuszki palców są twarde i bolą? Strasznie mnie to martwi. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli nadal są takie objawy konieczna wizyta najlepiej u lekarza wykonującego zabieg.