Czy to objawy ciąży pozamacicznej?

Witam.Czy moge być w ciązy pozamacicznej?Mam cykle 30-31dniowe.W dzien spodziewanej miesiaczki dostalam plamienia,po kolejnych 3 dniach ponownie.Mialam robione usg dopochwowe w 36dc.lekarz nie stwierdzil ciazy.37dc zrobilam test(wynik dodatni)tego samego dnia pojawilo sie wiecej krwi,a w kolejnym brazowa wydzielina.26-28dc mialam silne bole szyji.Dodam,ze mam zalozona wkladke miedziana.Czy moge byc w ciazy pozamacicznej?

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć takiej możliwości, jednak najlepszym wyjściem byłoby aby ponownie udała się Pani do ginekologa.