Czy to objawy ciąży pozamacicznej?
Witam.Czy moge być w ciązy pozamacicznej?Mam cykle 30-31dniowe.W dzien spodziewanej miesiaczki dostalam plamienia,po kolejnych 3 dniach ponownie.Mialam robione usg dopochwowe w 36dc.lekarz nie stwierdzil ciazy.37dc zrobilam test(wynik dodatni)tego samego dnia pojawilo sie wiecej krwi,a w kolejnym brazowa wydzielina.26-28dc mialam silne bole szyji.Dodam,ze mam zalozona wkladke miedziana.Czy moge byc w ciazy pozamacicznej?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Łagodzenie bólu porodowego okłady, poród w wodzie, pozycje porodowe
Ból porodowy jest bardzo trudny do zniesienia. To jeden z najgorszych rodzajów bólu. Sprawdź, jak można złagodzić naturalnie przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.
Witam serdecznie. Nie można wykluczyć takiej możliwości, jednak najlepszym wyjściem byłoby aby ponownie udała się Pani do ginekologa.