Czy to objawy nerwicy czy nadczynności tarczycy?

Ostatnio mam niskie ciśnienie 80/50 i bardzo boje sie że zemdleje, czuje jakbym zaraz miała zemdleć, ostatnio zaczeły wypadać mi włosy, jeatem dość nerwowa i mam czasami napady paniki że umre, ciężko mi skupić uwage, szybko sie męcze i bardzo poce. Czy to objawy nerwicy czy nadczynności tarczycy?

Witam!
Sama niech się Pani nie próbuje diagnozować - od tego są lekarze. Na tzw. "czuja" nie stawiamy rozpoznań, trzeba zrobić odpowiednie badania. Lekarz pierwszego kontaktu, badanie fizykalne z ciśnieniem krwi, podstawowe badania laboratoryjne, TSH i w zależności od uzyskanych wyników dalsze działanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Dzień dobry,

mogą to być objawy różnych jednostek chorobowych. Proszę się skontaktować z lekarzem rodzinnym w celu diagnostyki.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga