Czy to oznacza, że mój mięśniak rośnie?

Mam zdiagnozowanego miesniaka.Moja ginekolog zalecila obserwacje co pol roku.Od 5 dni nie mam okresu.Czy dla miesniaka to dobrze ze nie ma krwawienia czy zle?Od kilku dni czuje klucie w lewym boku pod zebrem i uczucie ciagle pelnego brzucha cos jakby wzdecie.Czy to oznacza ze miesniak rosnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej maloprawdopodobne. Jeszeli są tego typu objawy konieczne jest badanie lekarskie ogólne i być może zawężenie podejrzeń.