Mięśniak podśluzówkowy widoczny w badaniu ginekologicznym

Mam miesniaka podsluzowkowego 26 na 25 mm(wynik zeszloroczny)a dzisiejszy 57x44x33 obszar miesniakow środś.i podśluz.Endometrium przez miesniaki 7mm.Mam silne krwawienia(1dniu nawet po 30 min w ciagu 4 h musze podpaske wymienic) i 2 razy w miesiacu.Problem z zelazem i bolami w dole brzucha od niedawna.Lekarz proponuje mi wkladke hormon,lub operacje z usunieciem trzonu macicy bo miesniak jest nieoperacyjny.Ale przed wlozeniem wkladki tabl.horm.przez 2 m i pobranie wycinka.Prosze Doktorze o rade

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś poradzić konieczne jest poznanie wszystkich wskazań. Należy także wykluczyć przeciwwskazania. czy zabieg nie będzie zbyt ryzykowny czy bardziej bezpieczny. Proponuję udać się do lekarza ginekologa aby określić odpowiednie postępowanie.