Operacja usunięcia mięśniaka macicy u 35-latki

witam serdecznie 16.05.2012 roku mialam operacje na miesniaki macicy,wykonalam wszystkie niezbedne badania,lacznie z rezonansem magnetyczny.Wyniki badan wykazaly dwa miesniaki macicy.Po operacji gdy mnie wybudzala polozna powiedziala mi (niezle pania zalatwili) byla ze mna na sali jeszcze jedna pani ktora to slyszla oraz byl przy mnie anestezjolog.Usunieto mi tylko jeden miesniak i stwierdzono ze tego drugiego nikt nie widzial.Czy to jest blad w sztuce? prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowna Pani, proponuję udać się do lekarza wykonującego zabieg. Z pewności udzieli on wszelkich informacji dotyczących Pani leczenia.