Operacja usunięcia mięśniaka macicy
22 września miałam operacyjnie usuniętego mięśniaka macicy. Przed operacją trzykrotnie miałam robione USG. Wczoraj (24.10) lekarz stwierdził że jestem w ciąży w 9 tygodniu.Operację przeprowadzało dwóch lekarzy . Więc jak to możliwe że żaden z nich nie zauważył płodu ?Czy ta operacja może mieć wpływ na stan mojego zdrowia oraz dziecka ? I czy to jest błąd lekarski ?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie napisała Pani jaki był to mięśniak, jaka metodą wykonano zabieg, itd. Brak szczegółowych informacji właściwie wyklucza możliwość precyzyjnej odpowiedzi. Sugeruję, by o szczegóły zapytała Pani specjalistę ginekologa, który prowadzi Pani ciążę.