Czy to oznaka zakrzepicy żył?

Byłem na pobieraniu krwi przy którym zostawili mi w zgieciu w prawym łokciu węflon na około 6 godzin a na drugi dzień ogromny ból bardzo mały siniak wzdłuż żyły i w zyle uczucie jakbym miał w niej wkład od długopisu. Na kolejny dzień jest jeszcze gorzej ból nie do zniesienia i ten sam objaw uczucia sztywnych żył jakbym miał wkład od długopisu rozeszedl się na pobliskie żyły, są bardzo naprężone czy to oznaka zakrzepicy żył?

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.