Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to plamienie może być po tabletkach?

Witam zacznę od tego że brałam tabletki antykoncepcyjne, od lipca już nie zazywam. Pierwszą miesiączke dostałam 10.sierpnia A następna 31.sierpnia. I po dwóch tygodniach zaczęłam plamic, udałam się do lekarza który przepisal metronidazol raz dziennie przez 10 dni. Na drugi dzień dostałem tak jakby miesiączke bóle jak przy menstruacij i krwawienie, które ustapiło Ale nadal pojawia się delikatne plamienie (koloru różowego..brunatnego) czy coś takiego może byc po tabletkach? Dodam że podczas wizyty lekarz zbadał mnie dopochwowo i zobaczył małego miesniaka. Proszę o rade
KOBIETA, 33 LAT 3 tygodnie temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy