Czy to pulsowanie po ekstrakcji powinno mnie martwić?

Witam 7.12 miałam ekstrakcje górnych zębów i od razu wszczepianie implantow, mamy 9.12 opuchlizna maleje bol jest do zniesienia ale martwi mnie pulsowanie w dwóch miejscach, czy w pierwszych dniach jest to normalne czy już powinno niepokoić?
KOBIETA, 31 LAT 5 miesięcy temu

Najgorsza dla pacjenta jest druga i trzecia doba po zabiegu, wtedy najwięcej boli oraz jest największy obrzęk. Jest to zabieg chirurgiczny z przerwaniem tkanek i dotyczący również kości, więc objawy są całkowicie normalne. Mogą trwać nawet 10 dni do dwóch tygodni.