Czy to są objawy stulejki?

Witam, Mam pytanie czy jest to stulejka lub jakaś inna choroba członka i może to przeszkadzać we współżyciu, oraz czy powinienem udać się do lekarza. Podczas gdy członek jest w zwisie mogę ściągnąć napletek bez żadnego bólu natomiast gdy dochodzi do wzwodu to mogę ściągnąć ale powoduje to ból.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 2 tygodnie temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

dolegliwości bólowe podczas ściągania napletka mogą świadczyć o stulejce. Jednakże ostateczną diagnozę wydaje lekarz (w tym przypadku urolog) podczas wizyty w gabinecie.

Stulejka to zwężone ujście napletka, które całkowicie uniemożliwia bądź utrudnia odprowadzenie go poniżej żołędzi. Schorzenie to może powodować ból, dyskomfort lub ucisk i często jest przyczyną trudności w życiu seksualnym. Stulejki nie wolno ignorować, gdyż nieleczona może doprowadzić nawet do problemów z oddawaniem moczu oraz nawracających stanów zapalnych.

Odpowiadając więc na Pańskie pytanie – jak najbardziej wskazana jest wizyta u specjalisty, która prawdopodobnie rozwieje wątpliwości dotyczące diagnozy.

Nasi użytkownicy zadawali podobne pytania. Znajdzie je Pan poniżej: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bol-podczas-sciagania-napletka-w-stanie-wzwodu, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bol-podczas-sciagania-napletka-podczas-wzwodu.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty