Czy Tołpa Dermo Body można przyjmować w ciąży?

Czy TOŁPA DERMO BODY Slim Koncentrat modelujący wyszczuplający można przyjmować w trakcie ciąży?

Dzień dobry, proszę wysłać zapytanie do producenta kosmetyku. Badania pod katem szkodliwości produktów na kobietach w ciąży nie są zazwyczaj przeprowadzone, dlatego tez nie mamy tutaj pewności co i w jakiej ilości procentowej jest w produkcie.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, w ciąży zdecydowanie lepiej wybrać serię kosmetyków przeznaczonych dla kobiet ciężarnych - może to być Tołpa Dermo Body Mum. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.