Stosowanie kosmetyków Ziaja w ciąży

witam czy mozna stosowac balsamy , masła do ciała ,peelingi i oliwki firmy ziaja w ciazy ?? masło do ciala i balsam poprawiają koloryt skóry, tak jest napisane na opakowaniu , dziekuje i czekam na odpowiedz

Witam serdecznie,
ogólnie rzecz biorąc w ciąży najbezpieczniej stosować produkty przeznaczone dla kobiet ciężarnych, np. Tołpa Dermo Body Mum, Mustela i inne.

Pozdrawiam,
ES

Witam .Każda Kobieta w ciąży powinna starannie dbać o zdrowie i elastczność swojej skóry.Delikatne peelingi dobrze poprawiają mikrokrążenie skórne, oliwki, delikatne balsamy czy masła do ciała tez nie są kosmetykami , które zaszkodzą .Kobiety w ciąży nie mogą stosować kosmetyków z retinolem, witaminą C, kwasami owocowymi oraz kwasem alfaliponowym gdyż mogą one przenikać do krwiobiegu i powodować poronienia lub wady płodu . Myślę,że w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze warto zapytać lekarz ginekologa, który prowadzi ciążę.
pozdrawiam serdecznie
MO

Dzień dobry,

Właściwa pielęgnacja ciała kobiety w ciąży jest bardzo ważna. Do tego celu najlepiej używać kosmetyków dedykowanych kobietom ciężarnym.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska