Intensywny nawilżacz w kosmetykach

Witam Szukam NAJSILNIEJSZEGO nawilżacza w kosmetykach, który jest najlepszy - kosmetyki z Morza Martwego? - Olej Arganowy? - czy olejki np. Olejek Jojoba lub Avocado.....? Dziękuję.

Ciężko określić co jest najsilniejszym nawilżaczem, ponieważ nie zależy to od samego rodzaju substancji, ale także od tego jaka jest budowa tej substancji - jeśli zbyt duża to składnik nie wniknie w głąb skóry. Prosze spróbować kwasu hialuronowego.

Witam serdecznie,
aktualnie bardzo popularnym i dobrym nawilżaczem jest kwas hialuronowy, ale oczywiście oleje roślinne również działają korzystnie na skórę, ponieważ odżywiają, regenerują, chronią przed wpływem środowiska... polecam także kremy z aloesem.

Pozdrawiam,
ES

Dzień dobry,

Bardzo dobrze sprwdzaja się kosmetyki z kwasem hialuronowym.
Natomiast jeśli problemem jest przesuszona skóra najlepiej działać etapowo.
Na początek proponuje wykonać zabieg złuszczający ( peeling chemiczny lub mikrodermabrazję laserową) a następnie mezoterapię igłową. Do tego odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa i osiągniemy zadowalający efekt.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska