Czy torbiel usuwa się operacyjnie?
Dzień dobry. Proszę o poradę ortopedy jak interpretować wynik RM barku - torbiel obrąbkowa wielkości 4 mm na obrąbku stawu barkowego, nierówna część dolna i górna obrąbka, obrąbek niejednorodny. Jakie jest leczenie takiego przypadku? Czy torbiel usuwa się operacyjnie? Czy obrąbek jest sam w stanie się zregenerować? Ból barku utrzymuje się od 3 m-cy, nie pomógł laser Biodex i ćwiczenia bierne.

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Nie sadze aby takiej wielkości torbiel była powodem dolegliwości, Proponuje udac się do lekarza ortopedy i wykonać usg stawu barkowego