Co znaczą zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze w stawie barkowo-obojczykowym?

Wynik badania RM. Fizjologiczna ilość płynu w jamie stawowej. Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze w stawie barkowo-obojczykowym. Torbiel zwyrodnieniowa w głowie kości ramiennej wym 6x4 mm. Ś.m nadgrzebieniowego o zmienionej strukturze i niejednorodnym sygnale z zachowaną ciągłością. Ś.m podłopatkowego o podwyższonym sygnale z zachowaną ciągłością. Obrąbek stawowy o niejednorodnym sygnale z cechami częściowego uszkodzenia części górno-przedniej. Proszę o interpretację wyniku, dziękuję. Anna lat 48

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazane jest usg i badanie dynamiczne proszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy