Czy torbiel w miejscu intymnym może wpływać na nieregularne miesiączki?

Witam, mam 20 lat i nieregularne miesiączki. Co jakiś czas pojawia się boląca 'torbiel/gruczoł' w miejscu intymnym, podejrzewam wtedy zapalenie gruczołu Bartholina. Ostatnio miesiąc temu pojawił się podczas okresu,, natomiast zazwyczaj długość mojego cyklu to 34-35 dni, jednak miesiączki są bardzo nieregularne. Czy ten torbiel może wpływać na nieregularne miesiączki?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczna wizyta u lekarza ginekologa po badaniu lekarz będzie mógł coś więcej powiedzieć