Czy twarda kulka w pępku to nawrót przepukliny?

Witam. Mam 26 lat i dokładnie 7 miesięcy temu miałem wykonany zabieg na przepuklinę pępkową z wszyciem siatki. Od tamtej pory nie wykonywałem żadnych ćwiczeń fizycznych. Zgodnie z zaleceniem mojego chirurga po 7 miesiącach wróciłem na siłownię. Po 3 dniach (średnio intensywnych) ćwiczeń, z wyłączeniem tych na brzuch, wyczułem znów małą, twardą kulkę w pępku, wyczuwalną pod naciskiem palca. Czy może to być nawrót przepukliny i jakie są na to szanse?

Raczej skoro miał Pan wszytą siatkę nie powinno być nawrotu przepukliny w samym środku pępka. Najlepiej, żeby upewnić się w 100 procentach czy wszystko jest w porządku skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem.