Czy mogę mieć nawrót przepukliny?

Witam, Jestem po drugiej operacji w miejscu kresy białej. Za drugim razem została wszyta siatka. Ostatnio zauważyłem, że w pozycji stojącej po przeciwnej stronie przepukliny w miejscu łączenia mięśni z kresą białą wyczuwalne są drobne "przeskoki" czy możliwe jest by była to siatka bądź nawrót przepukliny? Siatka została wszyta dość duża bo 10x15cm. Wcześniej robiłem USG i nic nie wyszło. Mija 5 miesięcy od drugiej operacji.

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Jeśli nie ma żadnych dolegliwości bólowych to przoszę się uzbroić w cierpliwość, mogą to być jeszcze wyczuwalne szwy. Rana goi się minimum rok czasu.