Czy ucisk na brzuch ciążowy jest groźny?

Witam jestem w 28 tygodniu ciąży i mam 20 miesięcznego syna który jest bardzo aktywny, czasami jak śpię on przechodzi przez ze mnie i naciska brzuch, czy może zrobić krzywdę temu w brzuchu?

Zdecydowanie proszę unikać takich sytuacji, Może w ten sposób wywołać poród przedwczesny. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany (72h) okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.