O czym może świadczyć powiększony brzuch podczas miesiączki?

Co zrobić jeśli w drugim tygodniu brania tabletek antykoncepcyjnych rośnie brzuch i taki pozostaje aż do zakończenia miesiączki? Czy są takie tabletki, które nie mają tego efektu ubocznego?

To efekt działania progestagenów. W cyklu fizjologicznie również tak się dzieje. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.