Czy krwawienie było efektem przyjęcia antykoncepcji awaryjnej?

Witam, Przyjęłam tabletkę "dzien po" Levonelle" dnia 26.08 w połowie mojego cyklu. Dnia 31.08 dostalam krwawienie. Czy było to krwawienie mentruacyjne czy efekt uboczny i na dniach powinnam się spodziewać okresu? Dziękuje za odpowiedz Basia

Trudno powiedzieć, cykl mógł się rozregulować po przyjęciu tej tabletki. Po prostu proszę poczekać na miesiączkę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.