Czy po przyjęciu ostatniej tabletki mogę spożywać alkohol?

Witam mam przyjmowac Azycyne przez 5 dni. Ostatnią tabletkę mam przyjąć w piatek rano. W sobote czeka mnie impreza. Stąd moje pytanie- czy po ponad 24 godzinach po przyjęciu ostatniej tabletki mozna spozywac alkohol?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie wskazania do przyjmowania antybiotyku?
raczej odpoczynek jest wskazany niż impreza i picie alkoholu
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.